Prostat Bitkisel Tedavi Ahmet Maranki

prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu
İbrahim Saraçoğlu Prostat Kürü
22 Ağustos 2017
prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu
Prostata İyi Gelen Bitkiler İbrahim Saraçoğlu
12 Aralık 2018

Prostat Bitkisel Tedavi Ahmet Maranki

Uzman Desteği Alın

Prostat Bitkisel Tedavi Ahmet Maranki

Prostat bitkisel tedavi Ahmet Maranki, prostat tedavisinde kullanılan bitkiler, prostata kesin çözüm. Prostat bitkisel tedavi Ahmet Maranki tavsiyeleri.

Prostat bitkisel tedavi Ahmet Maranki tavsiyeleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Prostat bitkisel tedavi Ahmet Maranki tavsiyeleri makalenin devamında yer almaktadır. Prostat bitkisel tedavi Ahmet Maranki tavisiyeleri sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır. İşte Prostat bitkisel tedavi Ahmet Maranki tavsiyeleri.

Ahmet Maranki Prostat Tedavi Tavsiyeleri

Hergün düzenli olarak bir avuç kabak çekirdeği yemenizi tavsiye edebiliriz.

Günde üç kez maydanozu kaynatıp için.

Birlitre suya 10 gram hazenbel, birlitre suya 10 gram kerevizin yaprağını veya tohumunu ayrı ayrı koyup 10 dakika kaynatın. Yarım saat dinlendirin, her sabah ve akşam tok karnına birer bardak ikisinden de içilmesi tavsiye edilir. Bu tedaviye bir ay devam edilmesi önerilir.

Bir bardak suyu katnatın, içine bir tutam ısırgan otu koyun, on dakika bekletin ve hergün düzenli olarak iki bardak tüketin.

Bir bardak suyu kaynatın, içine 10 gram funda yaprağı koyun ve on dakika dinlendirin. Hergün iki bardak içilmesi tavsiye edilir.

Bir litre suda 250 gram brokoliyi 4 dakika kaynatın. Elde ettiğiniz suyu birgün içinde tüketin, haşlanmış olan brokoliyide yiyebilirsiniz.

Akşam yatmadan önce bir litre suya iki tane kuru soğan koyun, sabahları aç karnına bir bardak için.

Kenevir ile kereviz tohumunu birlikte kaynatın, bir su bardağı suya iki tatlı kaşığı koyularak kaynatabilirsiniz. İçerisine bal koyup tatlandırarak macun kıvamına getirip üç hafta kullanmanız tavsiye edilir.

500 gram sarı kantronu 8 kilo kaynatılmış suyun içine koyun ve 40 dakika daha kaynatın. Süzüp buzdolabına koyun ve sabah, öğle, akşam yemeklerden önce bir bardak içerek tüketin.

Maydanoz, ardıç tohumu, at kestanesi, ökse yaprağı, ayrık kökü ve mazı yaprağının çayını yaparak günde dört kez içebilirsiniz.

Mazı yaprağı, funda yaprağı, koca yemiş yaprağı ile az miktarda ardıç tohumunu karıştırın çayını yapın ve on dakika demleyip için. Hergün dört kez içmeniz tavsiye edilir.

Prostat bitkisel tedavisi için diğer makalelerimizi okuyabilirisiniz. Prostat doğal tedavi için bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.