İbrahim Saraçoğlu Prostat Soğan Kürü

prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu
Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu
14 Şubat 2017
Prostatın Bitkisel Tedavisi
Prostat Bitkisel Çözüm
17 Şubat 2017

İbrahim Saraçoğlu Prostat Soğan Kürü

prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu

prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu Prostat Soğan Kürü

İbrahim Saraçoğlu prostat soğan kürü, İbrahim Saraçoğlu prostat kürü, soğan kürü İbrahim Saraçoğlu. İbrahim Saraçoğlu prostat soğan kürü hakkında makale.

İbrahim Saraçoğlu prostat soğan kürü hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Bu makalede yazılanlar bilgi amaçlı olarak sabah com tr sitesinden alınmıştır. Bu makalede yazılanlar bilgi amaçlıdır.

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kadınların polikistik over kanseri, erkeklerinden iyi huylu prostat büyümesi sorunu için.  Yılda iki defa 2 haftalık soğan suyu kürünü muhakkak düzenli olarak denemelerini önerdi. Soğan suyu kürünün faydalarına değinen Saraçoğlu, tıbbın polikistik over sendromuna bir çare bulamadığını. Ancak soğan suyu kürünün bu soruna en iyi çare olduğunu da dile getirdi.

Soğan kürü, polikistik over sendromunun yanı sıra kadınlarda çikolata kisti, myom, adet düzensizliği sorunlarının da bire bir yararlı olmaktadır. Aynı zamanda menopoz şikayetlerini de azaltan soğan suyu kürü, vajinal akıntıyı da durdurmaktadır. Kadınların sıklıkla yaşadığı bu ciddi sorunların en mükemmel çözümüdür.

Soğan suyu kürünün yararları arasında kıl dönmesi sorununa da çözüm olması yer alır. Kıl dönmesi sorunu ile baş başa olanlar 1 adet orta boy soğanı fırında veya tavada ısıtmalı. Dayanabileceği sıcaklığa gelene kadar soğumaya bırakıp ardından sorunlu bölgede 25 dakika bekletilmelidir. Ardından sorunlu bölge gül suyu ile temizlenmelidir. Bu kür haftada 4 defa uygulanmalıdır.

Hamile kalmak isteyenler de soğan suyu kürünü korkmadan deneyebilirler. Adet döneminde uygulanmasının hiçbir sakıncası olmayan soğan kürü, gebe kalmak isteyenler tarafından adet bitiminden sonra 7 gün içinde başlamalıdır. Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalı. Soğan suyu kürü bitiminde incir kürüne başlamalısınız.

İbrahim Saraçoğlu soğan suyu kürünün faydalarından yararlanmak isteyenlere bu kürü 15 günden fazla kullanmamalarını önermektedir. Aynı zaman soğan suyu kürü için muhakkak beyaz soğan kullanılmalı, kesinlikle mor ya da kırmızı soğan tercih edilmemelidir. Soğan suyu kürünün hazırlanışı ise şöyledir: 1 orta boy beyaz soğan dörde bölünür. Daha önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya bölünen soğanlar eklenir. Ocakta 5 dakika kaynatıldıktan sonra içine herhangi bir şey eklenmeden. Öğlen ve akşam yemeklerinden önce bir bardak 15 gün boyunca içilmelidir. Soğan suyu kürü 15 gün düzenli içildikten sonra 6 ay ara verilmeli ve 15 gün daha düzenli olarak içilmelidir.

Soğan Kürü Hazırlanışı

Kürümüzü hazırlamak için ihtiyacımız olan malzemeler bir adet açık kahverengi kabuklu kuru soğan ve iki bardak klorsuz sudur. Soğanı kabukları kırmızı, mor ya da beyaz kabuklu olandan seçmemelisiniz. Bunlar yapılacak kürde etkili olmamaktadır. Sizin kullanacağınız yemeklerde kullanılan kuru soğandır. Soğanı kök ve kabuğuyla birlikte kullanacağımızdan, yıkayıp sirkeli suyun içinde bir süre bekletmelisiniz.

Bu şekilde dezenfekte olmasını sağlarsınız. Suyu bir tencerenin içine koyarak, ocağın üzerinde kaynamaya bırakın. Kaynadıktan sonra kuru soğanı dört parçaya bölerek içine atın. Bu şekilde yaklaşık olarak beş dakika kadar kaynatmanız, kürü hazır hale getirecektir. Kullanıma hazır olması için biraz ılınmasını beklemelisiniz.

Önemli uyarı: Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Prostat Büyümesi Bitkisel Tedavisi, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurunuz. Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu hakkında yazılı diğer makaleler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.