Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

prostat-buyumesi-bitkisel-tedavisi
Prostat Büyümesi Bitkisel Tedavisi
7 Şubat 2017
prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu
İbrahim Saraçoğlu Prostat Soğan Kürü
14 Şubat 2017

Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu

prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu

Uzman Desteği Alın

Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu

Prostat bitkisel tedavi İbrahim saraçoğlu, İbrahim saraçoğlu prostat bitkisel tedavisi. Prostat bitkisel tedavi İbrahim saraçoğlu tavsiyeleri.

Prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu tavsiyeleri makalenin devamında yer almaktadır. Bu makalede yazılanlar diyadinnet com sitesinden alınmıştır. Bilgi amaçlı olarak sitemizde yer almaktadır.

Kür 1

İyi huylu prostat büyümesine ve prostatite karşı (şikayetiniz 1-2 yıldan beri devam ediyor ise)

Hazırlanışı : Kaynamakta olan bir Litre suyun içine 200-250 gram brokoliyi atın. Kısık ateşte en fazla 4-5 Dakika haşlayın. Ilıdıktan sonra süzerek ayırın.

Kullanımı : Elde edilen suyun üçte birini sabah, üçte birini öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına için.
Brokoli suyunu içtikten sonra yirmi dakika hiçbir şey yeyip içmeyini (su hariç).

Tavsiye : Eğer çalışan bir insan olarak öğle üzeri evinizde bulunamıyorsanız, yarısını sabah, diğer yarısını da akşam aç karına içebilirsiniz. Bu taktirde bir litre Su yerine 500-600 ml su alabilirsiniz.

Haşlanmış olan brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz. Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz. Mühim olan haşlama suyunu tüketmektir. Her yedi günlük uygulamanın sonunda üç Gün ara veriniz. Toplam uygulama zamanı yirmibir gün olacaktır (üç günlük aralar hariç).

Uygulama tamamlandıktan sonra ilerleyen zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa onbeş günlük brokoli kürü uygulamanız gerekir. Sabah erken işe gitmek durumundaysanız, sabah ve akşam içeceğiniz haşlanmış brokoli suyunu akşam hazırlayınız. Geri kalan yarısını sabah içimi için buzdolabında koruma altına alabilirsiniz.

Kür 2

İyi huylu prostat büyümesine ve prostatite karşı (şikayetiniz 2 yıldan fazla devam ediyor ise)

Hazırlanışı : Kür 1’in aynısıdır. Sadece uygulama zamanı daha fazladır.

Kullanımı : Bu durumda en az 45 gün uygulanır (üç günlük aralar hariç). Uygulama tamamlandıktan sonra ileriki zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa 15 günlük brokoli kürü uygulamak gerekir.

Önemli uyarı: Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Prostat Büyümesi Bitkisel Tedavisi, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurunuz. Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu hakkında yazılı diğer makaleler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.