Prostatın Bitkisel Tedavisi
Prostat Bitkisel Çözüm
17 Şubat 2017
Prostat Büyümesi Bitkisel Tedavi
Prostata Hangi Bitki İyi Gelir
22 Şubat 2017

İbrahim Saraçoğlu Prostat

prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu

prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu Prostat

İbrahim Saraçoğlu prostat, İbrahim Saraçoğlu prostat bitkisel tedavisi. İbrahim Saraçoğlu prostat tavsiyeleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale.

İbrahim Saraçoğlu prostat tavsiyeleri makalenin devamında yer almaktadır. Bu makalede yazılanlar diyadinnet com sitesinden alınmıştır. Bilgi amaçlı olarak sitemizde yer almaktadır.

İbrahim Saraçoğlu Prostat Tavisyeleri

Kür 1

İyi huylu prostat büyümesine ve prostatite karşı (şikayetiniz 2 yıldan fazla devam ediyor ise)

Hazırlanışı : Kaynamakta olan bir Litre suyun içine 200-250 gram brokoliyi atın. Kısık ateşte en fazla 4-5 Dakika haşlayın. Ilıdıktan sonra süzerek ayırın.

Kullanımı : Bu durumda en az 45 gün uygulanır (üç günlük aralar hariç). Uygulama tamamlandıktan sonra ileriki zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa 15 günlük brokoli kürü uygulamak gerekir.

Kür 2

İyi huylu prostat büyümesine ve prostatite karşı (şikayetiniz 1-2 yıldan beri devam ediyor ise)

Hazırlanışı : Kür 1 in aynısıdır.

Kullanımı : Elde edilen suyun üçte birini sabah, üçte birini öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına için.
Brokoli suyunu içtikten sonra yirmi dakika hiçbir şey yeyip içmeyini (su hariç).

Tavsiye : Eğer çalışan bir insan olarak öğle üzeri evinizde bulunamıyorsanız, yarısını sabah, diğer yarısını da akşam aç karına içebilirsiniz. Bu taktirde bir litre Su yerine 500-600 ml su alabilirsiniz.

Haşlanmış olan brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz. Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz. Mühim olan haşlama suyunu tüketmektir. Her yedi günlük uygulamanın sonunda üç Gün ara veriniz. Toplam uygulama zamanı yirmibir gün olacaktır (üç günlük aralar hariç).

Uygulama tamamlandıktan sonra ilerleyen zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa onbeş günlük brokoli kürü uygulamanız gerekir. Sabah erken işe gitmek durumundaysanız, sabah ve akşam içeceğiniz haşlanmış brokoli suyunu akşam hazırlayınız. Geri kalan yarısını sabah içimi için buzdolabında koruma altına alabilirsiniz.

Önemli uyarı : Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

İbrahim Saraçoğlu prostat, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. İbrahim Saraçoğlu prostat, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Prostat Büyümesi Bitkisel Tedavisi, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurunuz. Prostat Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu hakkında yazılı diğer makaleler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.