Prostata İyi Gelen Bitkisel İlaçlar

Prostat Büyümesi Bitkisel Tedavi
Prostatı Yok Eden Bitkiler
28 Ocak 2017
prostat-hastaligi-belirtileri
Prostat ve Tedavisi
28 Ocak 2017

Prostata İyi Gelen Bitkisel İlaçlar

Prostatın Bitkisel Tedavisi

Prostatın Bitkisel Tedavisi

Uzman Desteği Alın

Prostata İyi Gelen Bitkisel İlaçlar

Prostata İyi Gelen Bitkisel İlaçlar, Prostata İyi Gelen Bitkisel Kürler, Prostatı Yok Eden Bitkiler. Prostata İyi Gelen Bitkisel İlaçlar Hakkında Makale.

Prostata iyi gelen bitkisel ilaçlar hakkında yazılmış makale. Bu makalede kaynak gösterilerek prostat için kullanılan bitkiler anlatılmaktadır. Bu bitkiler kullanılarak yapılan bitkisel kürler prorstat tedavisinde kullanılır. Fakat önemli olan bu bitkilerin oranlamasının yapılırken uzman kişiler tarafından hazırlanmasıdır.

İşte prostat yok eden şifalı bitkiler

Yakı Otu : İçerisinde bulunan A ve B oenothein adlı bir bileşik ve türevleri içermektedir. Bilim adamlarının yaptıkları araştırmalarda, düşük konsantrasyonlarda yakı otu’nun anormal prostat büyümesine karşı etkili olduğu saptanmıştır. (kaynak : 1organik com)

Isırgan : Özellikle iyi huylu prostat büyümelerinde veya prostat kanserinde kullanılmaktadır. Yapılan ilk çalışmalar prostat kanseri görülen erkeklerde ısırgan kullanımının, prostat dokusundaki adenozin deaminaz enzimi aktivitesini azalttığı yönündedir. (kaynak : alternatifterapi com)

Kabak Çekirdeği : Bazı çalışmalarda kabak çekirdeğinde bulunan bitki sterollerinin (phytosterol) prostat büyümesine karşı koruma sağlayabileceğini belirtiliyor. Ayrıca kabak çekirdeğinde bulunan bazı diğer bileşenler, testosteron hormonunun prostat büyümesi nedenleri arasında gösterilen dihydrotestosteron’a (DHT) dönüştürülmesini önlüyor. (kaynak : iyigelenyiyecekler com)

Cüce Palmiye : Avrupa’da, büyüyen prostat belirtilerini tedavi etmek için sıklıkla kullanılmaktadır. ABD’de standart bir bakım olarak görülmese de bu hastalık için kullanılan en popüler bitkisel devadır. 2 milyondan fazla Amerikalı erkek büyüyen prostat için cüce palmiye bitkisini kullanır ve ABD Gıda ve İlaç Dairesi (U.S. Food and Drug Administration – FDA) bunu alternatif bir tedavi olarak tavsiye etmektedir. (kaynak : alternatifterapi com)

Civan Perçemi : İdrar söktürücü özellikleri vücudun temizlediğini sağlamakta ve aynı zamanda idrar yolunu işlevlerine destek olmaktadır. Civanperçemi çayı vücuttaki toksinlerin atılması için mükemmel bir seçenek olduğu gibi istenmeyen mesane enfeksiyonlarının başlangıcını önlemeye de yardımcı olmaktadır. (kaynak : faydalarizararlari com)

Sarı Kantaron : İdrar yolu hastalıklarına karşı etkilidir. Prostata karşı faydalıdır (kaynak : hakaynasi com)

Servi Yaprağı : İdrar söktürücü özelliği vardır. İç kanamayı önler. Prostata iyi gelir. (kaynak : agac gen tr)

Bu mucize bitkiler ile hazılanan bitkisel prostat ilacı bir telefon uzağınızda. Sizde bu ürünü kullanarak prostat büyümesi sorunundan kurtulabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.