prostat-tedavisi-icin-sifali-bitkiler
Prostat için Bitkisel Tedavi
24 Ocak 2017
Prostatın Bitkisel Tedavisi
Prostata İyi Gelen Bitkisel İlaçlar
28 Ocak 2017

Prostatı Yok Eden Bitkiler

Prostat Büyümesi Bitkisel Tedavi

Prostat Büyümesi Bitkisel Tedavi

Uzman Desteği Alın

Prostatı Yok Eden Bitkiler

Prostatı yok eden bitkiler, prostat bitkisel tedavi, prostat büyümesi bitkisel çözüm. Prostatı yok eden bitkiler hakkında yazılmış makale.

Prostatı yok eden bitkiler hakkında yazılmış makale. prostatı yok eden bitkiler hakkında bilgiler makalenin devamında yer almaktadır. Bu bitkileri tek başına kullanmaktan ziyade uzmanlar tarafından hazırlanmış kürleri kullanmanız daha etkili olacaktır. Bu sayede tedavi süresi kısalacak ve fayda daha etkili olacaktır.

İşte prostat yok eden şifalı bitkiler.

Prostata Faydalı Bitkiler

Yakı Otu : İçerisinde bulunan A ve B oenothein adlı bir bileşik ve türevleri içermektedir. Bilim adamlarının yaptıkları araştırmalarda, düşük konsantrasyonlarda yakı otu’nun anormal prostat büyümesine karşı etkili olduğu saptanmıştır. (kaynak : 1organik com)

Kabak Çekirdeği : Bazı çalışmalarda kabak çekirdeğinde bulunan bitki sterollerinin (phytosterol) prostat büyümesine karşı koruma sağlayabileceğini belirtiliyor. Ayrıca kabak çekirdeğinde bulunan bazı diğer bileşenler, testosteron hormonunun prostat büyümesi nedenleri arasında gösterilen dihydrotestosteron’a (DHT) dönüştürülmesini önlüyor. (kaynak : iyigelenyiyecekler com)

Cüce Palmiye : Avrupa’da, büyüyen prostat belirtilerini tedavi etmek için sıklıkla kullanılmaktadır. ABD’de standart bir bakım olarak görülmese de bu hastalık için kullanılan en popüler bitkisel devadır. 2 milyondan fazla Amerikalı erkek büyüyen prostat için cüce palmiye bitkisini kullanır ve ABD Gıda ve İlaç Dairesi (U.S. Food and Drug Administration – FDA) bunu alternatif bir tedavi olarak tavsiye etmektedir. (kaynak : alternatifterapi com)

Isırgan : Özellikle iyi huylu prostat büyümelerinde veya prostat kanserinde kullanılmaktadır. Yapılan ilk çalışmalar prostat kanseri görülen erkeklerde ısırgan kullanımının, prostat dokusundaki adenozin deaminaz enzimi aktivitesini azalttığı yönündedir. (kaynak : alternatifterapi com)

Civan Perçemi : İdrar söktürücü özellikleri vücudun temizlediğini sağlamakta ve aynı zamanda idrar yolunu işlevlerine destek olmaktadır. Civanperçemi çayı vücuttaki toksinlerin atılması için mükemmel bir seçenek olduğu gibi istenmeyen mesane enfeksiyonlarının başlangıcını önlemeye de yardımcı olmaktadır. (kaynak : faydalarizararlari com)

Servi Yaprağı : İdrar söktürücü özelliği vardır. İç kanamayı önler. Prostata iyi gelir. (kaynak : agac gen tr)

Sarı Kantaron : İdrar yolu hastalıklarına karşı etkilidir. Prostata karşı faydalıdır (kaynak : hakaynasi com)

Prostat büyümesi bitkisel tedavi yöntemleri hakkında yazılmış makaleyi okudunuz. Prostat bitkisel tedavisi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın. Bu tedavi için kullanılan bitkiler uzman tarafından hazırlanmalıdır.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.